Національна академія правових наук України

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ

правового забезпечення інноваційного розвитку

SCIENTIFIC AND RESEARCH INSTITUTE

of providing legal framework for the innovative development

 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників Інституту

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом директора
Науково – дослідного інституту
правового забезпечення інноваційного
розвитку НАПрН України
від «03» грудня 2020 р. № 144

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України

 

(61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 80, телефони (057) 700-06-64, 700-06-79, сайт: ndipzir.org.ua, e-mail: ndipzir@gmail.com)

 

На виконання пункту 5 статті 6 Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність» від 26 листопада 2015 року № 848-VIII та керуючись Положенням про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад у Науково-дослідному інституті правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, затвердженим Вченою радою Інституту (протокол від 31 жовтня 2018 р. № 8), НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників:

  • заступник директора з наукової роботи;
  • завідувач наукового відділу правового забезпечення галузевого інноваційного розвитку.

 

 Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад наукових працівників:

Заступник директора з наукової роботи:

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Освіта: вища освіта юридичного напряму підготовки не нижче другого (магістерського) рівня (або прирівняного до нього диплому спеціаліста).
  2. Науковий ступінь та звання: доктор наук або доктор філософії (кандидат наук) та має вчене звання.
  3. Досвід (наукової, науково-педагогічної, науково-організаційної) роботи: не менше 10 років.
  4. Наукові публікації: не менше 10 публікацій за останні 5 років, у тому числі не менше однієї у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз та/або свідоцтв, патентів.

 Професійна компетентність:  

  1. Досвід роботи, що відповідає напрямам статутної діяльності Інституту.
  2. Вільне володіння державною мовою.
  3. Наявність публікацій за сферою діяльності Інституту.
  4. Здійснення наукового керівництва.

 Кандидат на заміщення вакантної наукової посади заступника директора з наукової роботи повинен знати: напрямок діяльності, профіль та спеціалізацію Інституту; наукові проблеми, що виникають в процесі проведення фундаментальних та прикладних досліджень проблем правового забезпечення інноваційного розвитку, правових засобів державної підтримки інноваційної діяльності, забезпечення функціонування національної інноваційної системи та ринку, міжнародно-правових аспектів реалізації інноваційних відносин, діючі положення про захист авторських прав; законодавчі і нормативно-правові акти відповідної галузі, керівні матеріали  НАН України; вітчизняні та міжнародні досягнення у сфері правового регулювання інноваційного розвитку; законодавство з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів; новітні методи, засоби і практику планування, організації, проведення і впровадження наукових досліджень і розробок (оцінки, патентно-інформаційного забезпечення, випуску науково-технічної документації тощо); порядок проведення конкурсів і атестації наукових співробітників; основи трудового законодавства; правові питання оформлення угод щодо спільного виконання робіт з іншими закладами, установами та підприємствами; заходи організації праці наукових працівників й керування науковими дослідженнями і розробками, форми економічного стимулювання і матеріального заохочення працівників; правила та норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

 Завідувач наукового відділу:

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Освіта: вища освіта юридичного напряму підготовки не нижче другого (магістерського) рівня (або прирівняного до нього диплому спеціаліста).
  2. Науковий ступінь та звання: доктор наук або доктор філософії (кандидат наук), який має вчене звання.
  3. Досвід (наукової, науково-педагогічної, науково-організаційної) роботи: не менше 10 років.
  4. Наукові публікації: не менше 10 публікацій за останні 5 років, у тому числі не менше однієї у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз та/або свідоцтв, патентів.

 Професійна компетентність:  

  1. Досвід роботи, що відповідає напрямам статутної діяльності Інституту.
  2. Вільне володіння державною мовою.
  3. Наявність публікацій за сферою діяльності Інституту.
  4. Здійснення наукового керівництва.

Кандидат на заміщення вакантної наукової посади завідувача наукового відділу повинен знати: наукові проблеми у  сфері інноваційного розвитку різних галузей економіки України, напрямки розвитку галузей народного господарства, керівні матеріали НАН України, вітчизняні та іноземні досягнення в правовому забезпеченні галузевого інноваційного розвитку, найновіші методи, засоби та практику планування, організації, проведення та використання наукових досліджень та розробок (оцінювання патентно-інформаційного забезпечення, виготовлення науково-технічної документації і т.д.); встановлений порядок організації, планування і фінансування, проведення та впровадження наукових досліджень і розробок; порядок укладання та виконання договорів за умови спільного виконання робіт з іншими установами, організаціями та підприємствами;  системи управління науковими дослідженнями та розробками, організації, оцінки і оплати праці наукових співробітників, форми їх матеріального заохочення; діючі положення про підготовку та підвищення кваліфікації кадрів; керівні матеріали з організації діловодства; основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту.  

  

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи:  

  • письмову заяву на ім’я директора Інституту про участь у конкурсі, написану власноруч;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • заповнену особову картку (встановленого зразка);
  • автобіографію;
  • копію трудової книжки;
  • копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, у тому числі у періодичних виданнях, включених до наукометричних баз Scopus та/або Web of Science, ERIH PLUS, та не є перекладами з інших мов;
  • письмову згоду на обробку персональних даних.

Кандидати, які працюють в Інституті, подають заяву про участь у конкурсі та оновлений перелік публікацій.

Всі документи подаються в оригіналі та копії до них, завірені у встановленому порядку.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).  

Усі перераховані документи подаються кандидатом особисто до НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку (помічнику директора з організаційно-кадрової роботи) за адресою: 61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 80, 3-й поверх, кабінет № 7 або надсилаються поштою.

Документи, які надіслані кандидатом поштою і надійшли після закінчення встановленого строку подання заяв та документів, повертаються кандидатові без розгляду. Кандидати, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до участі у конкурсі не допускаються, про що їм повідомляється помічником директора з організаційно-кадрової роботи протягом п’яти робочих днів з дня отримання документів. Після усунення недоліків кандидат має право у зазначений в оголошенні строк повторно подати документи для участі у конкурсі.

Телефони для довідок – (057) 700-06-64, 700-06-79, 700-32-73.

Зареєстровані заяви кандидатів, а також додані до них документи зберігаються у помічника директора з організаційно-кадрової роботи.

Уповноважена особа для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу Процюк Наталія Іванівна  – тел. (057) 700-32-73.

Строки подачі документів – з 9.00 год. «04» грудня 2020 р до 17.30 год. «03» січня 2021 року (протягом одного місяця з дня публікації оголошення).

Засідання конкурсної комісії відбудеться в приміщенні Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 80.

Про час і місце проведення засідання конкурсної комісії помічник директора з організаційно-кадрової роботи повідомить учасників конкурсу додатково.

 

Дата оприлюднення оголошення  04.12.2020 р.